Onderdeel 1: Opdracht gesprekken voeren

Na het zelfstandig voorbereiden ga je met je mede-student kort aan de slag. Hierbij nemen jullie samen elkaars formulieren door en geef je elkaar feedback erover. Ook heb je de mogelijkheid om het gesprek of delen van het gesprek te oefenen met elkaar. Denk hierbij ook aan de gesprekstechnieken die je wilt toepassen. Let op, hier krijg je 20 minuten de tijd voor.

Als de tijd voorbij is, is het tijd om over te gaan naar het gesprek. Je voert een sollicitatiegesprek uit samen met het leerbedrijf met wie je op dat moment aan tafel zit. Dit wordt een sollicitatiegesprek van 25 tot 30 minuten. Het is de bedoeling dat je de punten uit het voorbereidingsformulier verwerkt in het gesprek. Hier wordt je namelijk uiteindelijk op beoordeeld d.m.v. het beoordelingsformulier.

Na het sollicitatiegesprek krijgen jullie nog even 5-10 minuten de tijd om samen in gesprek te gaan over hoe het sollicitatiegesprek is verlopen en kun je nog eventuele vragen stellen aan het leerbedrijf over wat goed ging en wat beter kon. Jullie nemen beide het voorbereidingsformulier en feedbackformulier door en vullen deze in (het kopje feedbackformulier vult het leerbedirjf in en het kopje reflecteren vullen jullie beide in).

Deze beide formulieren bekijk je voor jezelf nog goed na en neem je uiteindelijk mee als voorbereiding op je eerst volgende sollicitatie bij een leerbedrijf.

 

Feedbackformulier Speeddate document is onderin te vinden.

 

Feedbackformulier Speeddate

Reflecteren: Kijk er samen op terug!

  • Feedback CV:

 

  • Feedback Sollicitatiebrief:

 

  • Feedback inleiding gesprek:

 

  • Feedback kern gesprek:

 

  • Feedback afronding:

 

  • Heeft de student minimaal 3 open vragen gesteld?

 

  • Heeft de student minimaal 3 gesprekstechnieken toegepast?

 

 

Feedbackformulier Speeddate