Evalueren

Goed gedaan!

Je sollicitatiebrief en CV is nu af. Laat een medestudent jouw sollicitatiebrief en CV lezen en vraag hem/ haar naar feedback. De gekregen feedback verwerk je vervolgens in je brieven om tot een mooi eindresultaat te komen. Jullie hebben voor deze onderdeel 15 minuten. Als laatst stuur je de sollicitatiebrief en CV naar je docent voor de laatste check.

 

Let op het volgende bij het geven van feedback op een sollicitatiebrief en CV:

De opbouw van je sollicitatiebrief (zie hiervoor de voorbeelden)

Curriculum Vitae:

 

Het echte werk kan beginnen! Wanneer je sollicitatiebrief en CV is nagekeken voor de laatste check door je docent, kan je beginnen met het versturen van je brieven voor het solliciteren naar een BPV- plek.

 

Tip: Leer je sollicitatiebrief en CV uit je hoofd, zodat je goed voorbereid bent voor het voeren van een sollicitatiegesprek tijdens het speeddaten voor een BPV- plek.

 

Veel Succes!