All Right - Unit 4

Beste leerlingen,

In deze wikiwijs staan tips, expressions, grammatica en study box onderdelen van Unit 4 uit het boek All Right.

Deze les maak je alleen op je laptop, je mag overleggen waar het nodig is zolang je het maar zachtjes doet.

Aan de linker kant van je scherm zie je dat elk tabje een andere naam heeft, daar horen ook opdrachten bij die je moet maken. Lees goed wat er van je gevraagt wordt.

SMART doelen voor de les:

Na afloop van deze les hebben de leerlingen minimaal 5 minuten aan hun spreekvaardigheid gewerkt doormiddel van een opdracht op A1-A2 niveau.

Na afloop van deze les kunnen de leerlingen a lot of, much, many onderscheiden.

Na afloop van deze les weten de leerlingen het verschil tussen will en shall.

Na afloop van deze les zijn de leerlingen voorbereid op hun toets doormiddel van de opdrachten.

 

Het is van belang dat jullie de tips, woordenschat, de expressions en de grammaticaonderdelen van deze unit onder de knie hebben.

De tips helpen je met de spreekopdracht.

De expressions zijn een aantal voorbeeldzinnen die zijn geformuleerd en die je kan gebruiken voor de spreekopdracht.

Met de grammatcaonderdeel van 'tag questions' leer je een zin vragend te maken.

Vervolgens leer je 'much, many and a lot of' om de hoeveelheden van iets op de juiste manier uit te drukken.

Met 'will and shall' leer je de juiste vorm van 'zullen' te gebruiken in het Engels.

'To be going to' helpt je om op de juiste manier dingen dingen te boenem die in de toekomst gaan gebeuren. 

Als laatst heb je woordenschat, het is van belang om genoeg woorden te kennen om zinnen in elkaar te zetten.

 

Hieruit kunnen jullie alles zelfstandig herhalen. Als je moeite hebt met de onderdelen kan je altijd terug naar deze site.

Wat je niet afkrijgt kan je thuis maken.

Veel succes allemaal!

Klik de afbeelding om naar de Gimkit van Unit 4 te gaan.