Deze stap bestaat uit twee activiteiten, hierna is het tijd om aan je verslag te starten.
Hieronder vind je een aantal rubrieken, voordat je begint met het ontwerpen moet je natuurlijk eerst goed wat dingen uitdenken.
Ga over de onderstaande rubrieken eerst eens brainstormen en maak voor jezelf aantekeningen (mindmap, schrijven, tekening maken) daarvan.
De onderwerpen zijn:
Gebruik voor deze activiteit de links die in de Stap Bronnen voor de werkgroepen bijeen zijn gebracht. Die zijn gesorteerd naar rubriek en verwijzen naar zaken die van toepassing zijn op New York, Washington en Los Angeles.
Ga ook uit van wat je zelf van een stad verwacht op gebied van kwaliteit van wonen en werken, als je er zelf in zou willen wonen.
Probeer de resultaten van het brainstormen samen te brengen tot één ontwerp van de stad. Gebruik hiervoor eventueel grote vellen papier en schrijfgerei of een tekenprogramma.
Zodra deze activiteit is afgerond, beoordeel je het ontwerp van de stad op de volgende punten:
Tevreden?
Dan heb je nu het juiste voorwerk gedaan en kun je aan de slag met je posterpresentatie!