In 2002 kreeg mijn vader een baan aangeboden. Deze baan was echter niet in Nederland.
Wij als gezin zouden verhuizen naar Tasmanie (Australie).
Ik ging daar ook naar school. De school merkte wel dat ik een dromerig meisje was.
Wel was het heel leuk en kreeg ook zwemles. Ik kon dan thuis oefenen met mijn ouders, want we hadden een zwembad in de achtertuin. Ik denk dat we er niet veel gebruik van hebben gemaakt.
Ik vond zwemmen wel heel leuk en heb dan ook mijn A,B en C diploma.
Mijn ouders kregen opeens vaker ruzie. Uiteindelijk bleek dat mijn vader iemand anders leuker begon te vinden dan mijn moeder. Dit eindigde uiteindelijk in een vecht scheiding.
Na twee volle jaren in Tasmanie te hebben gewoond ging ik samen met mijn moeder en zusje naar ons tweede huis in Nederland. Mijn vader bleef voor de liefde in Australie.
Ik was een gevoelig kind en ging uiteindelijk weer naar school in Nederland. Ik kon wel lezen en schrijven, maar alleen in het Engels.
Dit heb ik heel vervelend gevonden. Mijn moeder vond dan ook dat ik wellicht niet op de juiste school zat. Ik moest toen maar naar het speciaal basisonderwijs. Hier heb ik het wel naar mijn zin gehad.
Naast het traject dat ik op het speciaal basisonderwijs werd geplaatst vond mijn moeder ook wel dat ik naar Lentis kon.
Ik zat namelijk niet goed in mijn vel over het feit dat mijn ouders gescheiden waren.
Ik ben niet zo goed met therapie. Het heeft vast ergens geholpen, maar vond het wel lastig om mensen te vertrouwen.
Op de basisschool vond ik schrijven nog steeds heel lastig. Uiteindelijk bleek het dat ik dyslexie had. Ook mijn dromerigheid leidde tot trekjes van ADD. Ik heb een tijdje medicatie voorgeschreven gekregen. Deze wilde ik niet slikken. Terwijl mijn moeder er op hamerde.
Ook iets met "ik wil het zelf kunnen zonder enige hulp".
Wat mij heel erg is bijgebleven is dat Barack Obama president werd van de verenigde staten van Amerika.