5.a Rubric


Je kan jouw antwoorden van de worksheet "Mr Smiths New Nose" hier checken.
Hoeveel antwoorden had jij goed? Waar maakte je de meeste fouten? Gebruik dit om jezelf te beoordelen in de rubric hieronder.

 

Je kan jouw antwoorden van de worksheet "The Most Interesting Boring Man in the World" hier checken. Hoeveel antwoorden had je goed? Waar maakte je de meeste fouten? Gebruik dit om jezelf te beoordelen in de rubric hieronder.

 

 

Evaluation Table:

Kopieer de tabel, plak hem in een Pages document.
Score jezelf met een kruisje/rondje/highlight.
Exporteer het document als een PDF.
Upload deze in Seesaw bij de reflectie als 5.a Rubric.


Denk na over deze quest. Hoe is het gegaan? Kan je jezelf scoren op deze tabel?
Maak een screenshot van jouw antwoorden, en upload die in seesaw/egodact.

 

Beheersend (super goed)

Ontwikkelend (onderweg)

Beginnend

Confused. Ik snap hier helemaal niets van.

Vlog 1

 

Geweldige vlog, spreekt vloeiend Engels (mag met accent). Bijna foutloos.

Goede vlog, alles is duidelijk verstaanbaar en begrijpelijk. Er zijn fouten, maar die hebben geen invloed op het begrip.

Een vlog maken is lastig. Met stotteren en woorden zoeken is het soms lastig uit te leggen wat je bedoelt. Ook de Engelse grammatica is eigenlijk best heel lastig.

Vlog!? Welke vlog!?

Opdracht 2a + 3a (Jezelf omschrijven in het Engels)

Je ben origineel in je woordgebruik, en kan jezelf goed (contextueel) omschrijven.

Je kan jezelf omschrijven in basis zinnen met de woorden die je hebt geleerd van de quest/video

Je hebt woorden die relateren aan wie jij bent. Bijna alle woorden komen direct uit de quest/video.

Ohh… ik moest over mezelf dingen opschrijven…

Opdracht 2b + 3b (het lezen van de Engelse text, en de vragen beantwoorden).

Het lezen was leuk! Niet altijd makkelijk, maar ik begreep het verhaal en kon alle vragen goed beantwoorden.

De tekst was lang! Maar ik snapte het, en kon de vragen beantwoorden.

De tekst snapte ik niet helemaal. Ik heb vragen kunnen beantwoorden (misschien met hulp)

Lezen? Ahh… daar had ik geen…
1) tijd voor
2) zin in
3) anders..

Opdracht 2c + 3c (Reflecteren op het verhaal, en de vragen beantwoorden).

De reflectie was goed te doen. Door na te denken over de verhalen en wat ik al over mezelf had opgeschreven kon ik goed alles in duidelijke zinnen beantwoorden.

Ik kan alles beantwoorden. Ik heb vaak korte antwoorden, en niet alles onderbouwd.

Ik heb sommige vragen beantwoord, maar ook een heleboel overgeslagen.

Ik heb het verhaal niet gelezen… dus voor die vragen heb ik maar wat ingevuld. Misschien kan ik toch nog XM krijgen?

Vlog 2

Vlog 2 is NOG beter dan vlog 1! Ik heb kunnen reflecteren en leren van deze quest, en dat heb ik gebruikt om een nog beter product te maken!

Vlog 2 ging makkelijker. Ik heb veel vocabulaire en ideeën opgedaan die mij geholpen hebben mezelf beter te kunnen presenteren.

Vlog 2 is gelukt, maar echt heel moeilijk. Engels praten is nog steeds lastig, en de antwoorden zijn bijna hetzelfde als bij vlog 1.

Als ik vlog 1 nog een keer upload, is het dan automatisch vlog 2?