Wat weet jij al?

Inleiding
Nieuwe lesstof is eigenlijk oude dingen die jij al weet nog is opnieuw bekijken en andere dingen zien.
De woorden: 'cellen en weefsels' doet heel erg denken aan de middelbare school en biologie.
Voor de een is dit een tijd van leuke herinneringen en fijne momenten en voor de ander is het een tijd die zij zo snel mogelijk willen vergeten. Maar het is van belang dat jij later de basiskennis beheerst om jouw clienten zo goed mogelijk te behandelen.

Een korte opfrisser voor vandaag bestaan uit een paar vragen om te kijken hoe veel jij al eigenlijk weet van het onderwerp.

Vragen
1. Wat weet jij nog van het begrip 'de cel'?
2. Wat denk jij aan bij het woord 'weefsel'?
3. Waar ga jij deze begrippen gebruiken later in je beroep?

Toelichting
Foute antwoorden bestaan bij dit soort vragen niet maar dit kan goed beeld geven van het fundament wat jij nog hebt over dit onderwerp. Sommige zullen nog veel kunnen ophalen uit hun geheugen en voor de ander is het compleet nieuw.