Inhoud en eXplore miles

 

Waar gaat deze quest over?

Deze quest lijkt niet echt op een quest, omdat ik lekker creatief met jullie aan het werk wil en je even niet achter een i-Pad wil zien! Als je voor deze quest kiest kies je voor een lessenreeks over een van de drie onderdelen die ik wil aanbieden (macramé, klei en/of schilderen. Voel je vrij er één of meer te kiezen. Je volgt de ingeplande BloX en verwerkt alle opdrachten die tijdens deze BloX krijgt.

Je kunt er voor kiezen één onderdeel op je periodeplan te zetten of twee, maar je mag ze natuurlijk ook alle drie kiezen en zo kennismaken met meer (nieuwe) creatieve technieken. Alleen als je nieuwsgierig bent naar de drie onderdelen die je kunt gaan doen natuurlijk! Ik heb er in elk geval heel veel zin in om met jou aan de slag te gaan!

Je kunt kiezen uit de volgende drie onderdelen;

1. Macrame (BloX woensdag)

2. Klei (BloX op woensdag)

3. Schilderen (Blox op donderdag)

!! Als je ervoor kiest één of twee van deze technieken te kiezen zet dan duidelijk in de tegel van Egodact welke je hebt gekozen. Voor elk onderdeel maak je een aparte tegel aan.

Deze quest hoort bij het domein Kunst & Cultuur. Je leert per onderdeel wat je kiest, de (basis)technieken die je nodig hebt bij het werken met dit materialen. Je leert te werken met het materiaal, je doet onderzoek naar kunstenaars en de oorsprong van de techniek/het materiaal.

Welke producten moet je leveren?

Voor deze quest moet je de volgende producten leveren:

VERWACHTING VOORDAT JE BEGINT

Deze quest wordt ondersteund met een chatgroep via Teams.

  1. Macrame
  2. Klei
  3. Schilderen

 

 

 

1. Als je kiest voor macrame en je volgt alle BloX, je doet alle opdrachten en houdt een logboek bij met foto's als bewijs, dan levert dit jou 10 eXplore miles op.​

macrame

 

2. Als je kiest voor klei en je volgt alle BloX, je doet alle opdrachten en houdt een logboek bij met foto's als bewijs, dan levert dit jou 10 eXplore miles op.

klei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Als je kiest voor schilderen en je volgt alle BloX, je doet alle opdrachten en houdt een logboek bij met foto's als bewijs, dan levert dit jou 10 eXplore miles op.

schilderen

 

 

 

 

 

 

‼️Zorg ervoor dat je tijdens het werken aan de quest feedback vraagt aan mevrouw Best en zet al het bewijs van je werk in Egodact.

‼️Als je bijzondere afspraken maakt met mevrouw Best over de opdracht, zet dit dan in je logboek, zodat we verwarring kunnen voorkomen.