Deze cursus behandeld stapsgewijs de exacte waarden van goniometrische verhoudingen, de eenheidscirkel en radialen. Het hoofddoel van deze cursus is het ontwikkelen van een rijk begrip van de exacte-waarden-cirkel.
In deze cursus wordt de stof online op verschillende manieren aangeboden. Namelijk door middel van tekst, een video, oefeningen en reflectie. Afhankelijk van je voorkeur kun je één of meerdere middelen gebruiken om de leerdoelen van deze cursus te bereiken. We raden je sterk aan om in ieder geval alle oefeningen te maken.
Daarnaast vinden er F2F (face-to-face) bijeenkomsten plaats, afgewisseld met de online bijeenkomsten. Tijdens deze bijeenkomsten wordt jullie kennis zowel verdiept als verbreed. Tevens gaan we in deze F2F bijeenkomsten in groepjes aan het werk richting de eindopdracht van deze cursus.