Door het doorlopen van deze webquest heb je nagedacht over wat jij al weet van Pasen en heb je hier nieuwe dingen over geleerd. Ook verschillende rituelen rondom dit feest zijn voorbij gekomen, welke kleur belangrijk is en waarom maar ook welke feesten er in andere geloven worden gevierd.
Je hebt samen gewerkt in je eigen team (3 a 4 personen) maar ook in tweetallen. De creatieve opdracht heb je zelf gedaan en deed je voor iemand die je lief vindt.
Als elke leerling zijn ontbijtdoosje af heeft is het tijd voor het bekijken en waarderen van elkaars doosje. We gaan straks per team (met de klok mee) rondlopen en de doosjes van de andere kinderen bekijken, daarna lopen jullie weer terug. Het is de bedoeling dat we elkaar een fijn gevoel geven en hoe kan dat ook anders dan elkaar eerlijke opstekers te geven? Zie je een puntje van kritiek? Probeer je opsteker dan zo te vertellen dat het opbouwend voor diegene is. Dit gaan we doen door het voeren van een klassengesprek, we letten erop dat ieder team van een ander team een opsteker krijgt. Hierna ben ik heel benieuwd wat je van deze webquest vond, je mag eerlijk aangeven wat je leuk of minder leuk vond, het is belangrijk dat we hierbij goed naar elkaar luisteren. Wil je iets vertellen dan steek je je vinger op, is iemand aan het woord dan laten we diegene rustig uitpraten en luisteren we zoals wij in 5A gewend zijn.