Fasedocument Definitiefase

Jullie zijn bij de afronding van deze fase aangekomen! Een hoop werk, maar een goed begin is het halve werk!
Goed gedaan!


Jullie gaan merken dat jullie de volgende fasen best vlot kunnen doorlopen, omdat jullie voorwerk zo grondig is geweest.
Nu eerst afronden. Dit wordt van jullie verwacht:

Afronding Stap 2 - Definitiefase
➜ Vraag in de vaste BloX om het geprinte lege Fasedocument Definitiefase (A3-formaat), of download deze hier.
➜ Verzamel al jullie opbrengsten uit stap 2 (zie de checklist bij Afronding) en controleer of deze allemaal in SeeSaw en Egodact staan. Zo niet, plaats ze dan alsnog!
➜ Verwerk de belangrijkste informatie in het Fasedocument Definitiefase. Jullie mogen zelf kiezen of jullie dat met de hand of digitaal doen.
Het maximaal aantal bladen dat jullie hiervoor mogen gebruiken is: 3.
➜ Plaats het resultaat in SeeSaw en Egodact.
➜ Stuur via Teams een bericht aan jullie gastdocent om te laten weten, dat jullie de eerstvolgende vaste BloX op woensdagochtend het resultaat willen toelichten en goedkeuring willen krijgen om door te gaan met Stap 3: de Ontwerpfase