Opdracht 4: Uitwerken programma

SBU: 4 uur

Na jullie brainstorm staan er als het goed is een aantal leuke en haalbare ideeën op papier. Het is nu de bedoeling dat jullie een volledig programma uit gaan werken. Het is aan jullie hoe dit programma eruit gaat zien.  Zorg wel dat jullie goed verantwoorden waarom jullie deze keuzes hebben gemaakt. Daarnaast is het belangrijk om rekening te houden met het budget. Het zwembad kan niet meer dan 3500 euro aan het activiteitenprogramma uitgeven. Er moeten minimaal 3 activiteiten georganiseerd worden voor dit budget.

Leerdoel

Opdracht

Activiteit 1: [naam activiteit]

Wie?

Leg uit wie er betrokken zijn bij het organiseren van de activiteit. Leg voor elk persoon/ elke instantie uit wat er van hen verwacht wordt.

 

Wat?

Leg uit wat de activiteit inhoudt. Beschrijf gedetailleerd wat er van het begin tot het eind van de activiteit gedaan wordt door de bezoekers.

 

Waar?

Leg uit waar de activiteit plaats vindt. Wees zo gedetailleerd mogelijk. Als de activiteit op verschillende plekken plaatsvindt beschrijf je deze allemaal.

 

Waarom?

Leg uit waarom deze activiteit aansluit bij de beoogde doelgroep. Betrek hierbij je concurrentie- en doelgroep analyse en benoem bronnen.

 

Hoe?

Leg uit wat er voor tijdens en na de activiteit geregeld moet worden door de betrokkenen. Beschrijf ook welke benodigdheden er nodig zijn om de activiteit te kunnen organiseren.

 

* onderaan de pagina is een werkdocument voor het activiteitenprogramma te vinden.

Resultaat

Kennisclips en theorielessen

 

Werkdocument acvititeitenprogramma