Groepssamenstelling

In deze 5e  challenge werk je 3 weken lang in een groep van 4 a 5 studenten. Deze challenge vormen de docenten de groepen. Dit wordt gedaan op basis van de inschrijvingen voor de Invictus Games.

Nu jullie een groep zijn ga je elkaar nog beter leren kennen. Misschien doe je dat al maar van belang is dat je elkaar beter leert kennen. Neem hierbij jullie teamrollen mee. Geef duidelijk aan waar je goed in bent en waar je leerpunten liggen. Zodat jullie rekening met elkaar kunnen houden.

Deze challenge duurt 3 weken en jullie moeten het 3 weken goed met elkaar uithouden. Hier een aantal tips om dit met elkaar goed vol te houden:

  1. Maak een samenwerkingscontract
  2. Maak duidelijke afspraken over het missen van deadlines
  3. Maak duidelijke afspraken over het te laat komen
  4. Maak afspraken over de wijze van communiceren in jullie team
  5. Gebruik je verstand, ga altijd het gesprek aan met elkaar

Kom je er echt niet uit schakel dan een docent in.

Groep nummer

Deelnemers

1

Imke

Robin

Jasintho

Stijn

Damien

2

Eline

Desley

Senna

Lars

Chavez

3

Shannon

Joost

Glenn

Jair

Noah

4

Liza

Figo

Jack

Luuk

Denzel

5

Zoe

Tiemen

Giaro

Jens

Thom

6

Guylian

Semih

Daan

Max

Tim vd Z

7

Jamie

Gio

Tim H

Levi

Ryan

8

Angelo

Yannick

Robin Z

Abdul

Tim S

Calvin

9

Joel

Randy

Jesse

Kangyi

Virgil

10

Dani

Kanye

Xander

Jesper

Anas

Aiden

Groep 8, 9 en 10 heeft zich niet aangemeld voor de Invictus Games en heeft daardoor een extra opdracht in challenge 5 met daarin een stage component.