Hierboven heb je een vraag gemaakt, waar drie goede antwoorden uitkwamen. Deze drie dingen verwerk je in je inleiding. Je onderzoeksvraag heb je al in de vorige les gemaakt, het onderwerp is nu duidelijk en je weet door de opbouw van het onderzoek wat er allemaal in je verslag komt.
Je hebt eerder in deze les geleerd op wat voor manier je de aandacht kan trekken en hoe je de aandacht kan richten. Jullie gaan nu je eigen inleiding schrijven in jullie eigen document. Hieronder kort de opdracht, zoals die in jullie document staat beschreven:
Schrijven van de inleiding
Aandacht trekken → spannend beginnen, dus niet ‘wij hebben een onderzoek gedaan naar…’
Aandacht richten → vertellen wat er allemaal in het verslag staat. In de hypothese is te lezen wat wij verwachten, in de methode is te lezen wat we gaan doen en zo en dan is in de andere hoofdstukken bla bla bla. Je plaatst hier ook je onderzoeksvraag.
Probeer een originele, creatieve inleiding te schrijven. Jullie willen de lezer (de docent) enthousiast maken om verder te lezen!