Digitale pitch

Je hebt een script geschreven voor je digitale pitch. Nu is het de bedoeling dat je daadwerkelijk je pitch gaat opnemen. Dit doe je door zowel beeld als geluid te gebruiken.

Hieronder nogmaals de eisen waar jouw digitale pitch aan moet voldoen:
- Je pitch bevat een introductie waarin je jezelf voorstelt.
- Je pitch bevat minstens drie argumenten + één tegenargument met weerlegging.
- In je pitch komt minstens één overtuigingstechniek naar voren.
- Je pitch wordt afgesloten met een oneliner.
- Je pitch duurt ongeveer 2 minuten.
- Je pitch bestaat uit zowel beeld als geluid.

Tip: Bekijk onderstaande kennisclip. Hierin worden nog kort de 5 belangrijkste tips besproken voor een goede pitch.

 

Kennisclip: De Perfecte Pitch https://youtu.be/eYxafO2-w74

Het kan zijn dat je niet al je opgenomen materiaal wilt gebruiken. Je hoeft je filmpje dan niet helemaal opnieuw op te nemen. Je kan het filmpje namelijk monteren. Zo kun je fragmenten knippen en plakken. Hoe je dat doet kan je zien in de kennisclip hieronder:

Klaar?
Deel jouw pitch met mbuitenhuis@corlaercollege.nl met de titel: Opdracht pitch _ voor- en achternaam. LET OP: deel je pitch uiterlijk vóór vrijdag 15 april 00:00 met mij!