Feedback vragen

Voordat je doorgaat naar de volgende stap

Na de uitwerking van het werkblad Samen beter lezen (1) vraag je feedback van de coach Nederlands tijdens de blox. Deze feedback zet je in Egodact en je verwerkt deze. Pas als de uitwerking is goedgekeurd door je coach Nederlands, ga je door naar de volgende opdracht.
 

Opdracht 1: feedback op werkblad Samen beter lezen (1)
➜ Jullie hebben fase 1, 2 en 3 van het werkblad Samen beter lezen (1) uitgewerkt met hulp van de strategiekaart en de uitlegfilmpjes bij fase 1 en 2.
➜ Jullie zetten de uitwerking van het werkblad Samen beter lezen (1) allebei in je eigen Seesaw. Jullie zetten een link in je logboek in Egodact. Jullie informeren je coach Nederlands van je basecamp.
➜ De feedback van je coach Nederlands verwerk je. De aangepaste versie van het werkblad Samen beter lezen (1) zet je weer allebei in Seesaw. Je zet een link in je logboek in Egodact. Je informeert je coach Nederlands van je basecamp.
➜ Jullie starten pas met opdracht 2 (werkblad opdracht samenvatting) als je coach Nederlands van jouw basecamp de uitwerking van het werkblad Samen beter lezen (1) heeft goedgekeurd.