Vorm eerst een tweetal waarin je samenwerkt. Zoek vervolgens een informatieve tekst van een ander vak dan Nederlands. Dit kan een tekst zijn waarmee wordt gewerkt in de Blox, in de Quest of uit een lesboek. Als het je niet lukt om een geschikte tekst te vinden, zoek dan een coach Nederlands op. Controleer of je tekst voldoet aan de voorwaarden en stem jullie keuze voor de tekst af met de coach Nederlands van jouw basecamp.
CONTROLEER OF JULLIE TEKST AAN DEZE VOORWAARDEN VOLDOET:
➜ De tekst is informatief.
➜ De tekst uitdagend voor jullie werkniveau. De tekst mag dus niet te eenvoudig voor jullie zijn als het gaat om het onderwerp, de woorden en de zinsopbouw.
➜ De tekst is minimaal een A4 lang (mag wel uit meerdere kolommen bestaan).
➜ Zet de tekst allebei in je eigen Egodact.
➜ Stem vervolgens jullie keuze voor de tekst af met de coach Nederlands van jouw basecamp. Dit kun je doen in de wekelijkse Blox Nederlands of door in de Teams-chat te verwijzen naar jouw Egodact.
BIJ DE TEKST LEVEREN JULLIE DE VOLGENDE OPDRACHTEN IN:
Vraag bij iedere opdracht om feedback
De uitwerking van iedere opdracht post je in Egodact. Je vraagt feedback van de coach Nederlands, voordat je doorgaat naar de volgende stap. De feedback post je in Egodact net als jullie aangepaste uitwerking.
VOORWAARDEN INSCHRIJVEN BLOX NEDERLANDS: