Migreer mee met mevrouw Derogée.

Wie je bent en hoe je je gedraagt, heeft alles te maken met de cultuur waarin je opgroeit. De normen, waarden en gewoonten die bij jouw groep horen, vormen jouw cultuur. Hiernaast zie je een afbeelding met dingen die bij de Nederlandse cultuur horen. Betekent het dat we allemaal hetzelfde zijn? Dat we allemaal op klompen lopen en kaas maken. Natuurlijk niet, we zijn allemaal anders. In Nederland leven een heleboel cultuurgroepen met elkaar samen, bijvoorbeeld van verschillende afkomsten. In dit leerarrangement ga je leren welke verschillende groepen mensen er in Nederland zijn komen wonen en welke redenen mensen hebben om hun eigen land te verlaten.

Met dit leerarrangement ga je zelfstandig aan de slag. Als je vragen hebt kan de docent deze beantwoorden. Je hebt twee lesuren van 50 minuten de tijd om alles af te ronden. Via het menu aan de linkerkant kun je naar de verschillende onderdelen van het leerarrangement.

Je start met jouw eigen voorkennis. Wat weet je allemaal al van dit thema? Vervolgens ga je naar het lesmateriaal. Hier staat alle nieuwe leerstof die je gaat leren. Als je het lesmateriaal afgerond hebt, kijk je de kennisclip. Hierin wordt de leerstof herhaalt. Na het kijken, maak je de diagnostgische toets om te bepalen of je nog oefening nog hebt. Deze oefening vind je bij het verdiepend materiaal. Je kunt ervoor kiezen het uitdagend materiaal te doen. Dit is voor leerlingen die extra uitgedaagd willen worden. Als laatste maak je de eindtoets. Hiermee kan jouw docent zien of je de onderstaande lesdoelen beheerst.

Aan het einde van de les.....