Inleiding

Welkom bij de digitale grammatica les over: have got en has got. In deze les krijg je de informatie die je nodig hebt om zelfstandig online een les te volgen over have got & has got. 

Aan het einde van deze les wete jullie hoe je have/has got kan toepassen en wat de verschillen ervan zijn. 

Deze les biedt zowel een powerpoint als een kennisclip. De kennisclip bestaat uit de powerpoint en een gesproken tekst. Mocht je je verder willen verdiepen in de stof staat er onder de kennisclip een link die je kan aanklikken voor een video over have got en has not.

Naast de theorie die wordt aangeboden kan je ook oefenen met de stof. Met de worksheets kan je begrippen oefenen en bij de oefeningen krijg je vragen over stof uit de powerpoint.

Als je dit allemaal gedaan hebt kan je beginnen aan de eindtoets. De resultaten van de eindtoets krijg ik ook te zien.

Met deze informatie kan je nu aan de slag. Veel plezier met oefenen!