Taak 3: Beroepsoriëntatie

Inleiding

Deze periode ga je een week op beroepsoriëntatie. In deze week ga je kijken hoe de werkzaamheden gaan op een laboratorium of in de procestechniek.

Om een goed beeld te krijgen van deze werkzaamheden ga je een week lang iedere dag op excursie. Je krijgt daarbij een kijkje in de keuken van veel verschillende bedrijven.

Samen met je SLB-er neem je het onderstaande document door. Hierin staan een aantal aandachtspunten voor de verschillende excursies.

Beroepsoriëntatieweek

Opdracht 3.1: Dagboek

Leervragen

Opdracht

Om de bovenstaande leervragen te beantwoorden moet je een kort verslag/dagboek maken. Dan kun je nog eens goed nadenken over je ervaringen.

In "Beroepsoriëntatieweek" staat beschreven waaraan je document moet voldoen.

Tips

Eisen opdracht

Beoordelingscriteria

 

 

Opdracht 3.2: Excursie nabespreking

Leervragen

Opdracht

In je verslag heb je antwoord gegeven op de bovenstaande vragen. Om er voor te zorgen dat je je ervaringen deelt met je medestudenten, ga je deze ervaringen tijdens de SLB-les nabespreken. Dat doe je binnen je eigen SLB-groep.

Tips

Eisen opdracht

Beoordelingscriteria