Hoe is de procedure?

Alle op te leveren producten lever je als *.pdf-document of *.mp4-filmpje in op CumLaude, met de bekende benaming: achternaam student_achternaam docent_LERVDO03X_2021-2022 . Hieronder vind je de inleverdata.

Lever je de producten op tijd in, dan worden ze aan de hand van het beoordelingsformulier gescoord. Die beoordelingen hebben deels een summatief en deels een formatief karakter. Als voor een onderdeel op het beoordelingsformulier een voldaan of goed toe wordt gekend, dan blijft dit oordeel staan, tenzij er een nieuw product in wordt geleverd (summatief). Wordt geen voldaan toegekend, dan kan met een nieuw product alsnog een voldaan worden behaald (formatief). Dit nieuwe product is geen herkansing, omdat een summatieve beoordeling van het geheel van alle opgeleverde producten pas na 20 januari 2023 plaatsvindt.

Beoordelen wordt steeds door twee docenten van de opleiding gedaan. De eerste beoordelaar is een docent die niet bij de begeleiding betrokken is, terwijl de tweede beoordelaar de begeleider is. Beide beoordelaars vullen onafhankelijk van elkaar de rubric in. Daarbij geven zij aan of (niet) aan een criterium is voldaan en onderbouwen zij hun oordeel. Daarna treden de beoordelaars in overleg met elkaar om tot een gezamenlijk oordeel te komen. Dit gezamenlijke oordeel, de consensus, wordt ook in de rubric opgenomen. Komen de beoordelaars niet tot consensus, dan zal de afstudeercoördinator voltijd een derde onafhankelijk beoordelaar aanwijzen. Deze zal zonder informatie over de eerder gegeven beoordelingen een definitief oordeel vellen.

Houd rekening met de algemeen geldende correctietermijn van drie werkweken. Hierop geldt een uitzondering voor de beoordeling van het onderzoeksplan. Dat plan zal binnen één werkweek worden beoordeel, om het mogelijk te maken voor jou om snel de volgende stap te nemen.