2.1 Houd een persoonlijk logboek bij

Gebruik een blog om je gedachten en ervaringen vast te leggen en log zo je persoonlijke ontwikkeling in de loop van de tijd vast.


Tijdens het gehele semester houd je een logboek bij in de vorm van een blog op Mahara. Hierin noteer je op gezette tijden (dagelijks, wekelijks) je activiteiten, reflecties, bevindingen en voortgang.

Daarnaast neem je in het logboek ook de verantwoording van de keuzes die je maakt met je leerteam en als individu op. Je gebruikt je logboek ook bij het maken van je reflectieverslag voor het portfolio-assessment. In deze paragraaf vind je hier meer informatie over.

Competenties en vaardigheden worden ontwikkeld door leren van ervaringen. (Nieuwe) betekenis geven aan ervaringen, ofwel reflectie, is daarbij essentieel.

Door gebruik te maken van de STARR methode geef je structuur aan de reflectie.

 

Voeg een nieuw blog toe

Elk Mahara-account heeft al één blog (met de naam 'Accountnaam's' blog).