Eindopdracht (oefening)

Nu dat je alle skills bevat om een echte GIS kaart te kunnen produceren, is het tijd om te oefenen met een eindopdracht zoals je die ook in de laatste weken zal ontvangen. Nu heb je tijd om hiermee te oefenen, in de laatste weken zul je dit in een lesuur moeten kunnen maken en afronden.

Dit is eigenlijk niks anders dan wat je hiervoor, stap voor stap, hebt uitgevoerd. Nu doe je het gewoon allemaal in een keer! Easy peasy!

Je opdracht is als volgt:

Maak een kaart als PDF:

Je gaat aan de slag met QGIS, waarbij je een kaart maakt en exporteert/inlevert als PDF.

Je gaat aan de slag met QGIS, waarbij je een kaart maakt en exporteert/inlevert als PDF.

Er wordt vanuit de Waddenvereniging om een kaart te maken voor iin het adviesrapport dat ze aan het maken zijn over de bescherming en voorkomen van de bruinvis in Nederland. Dit moet gemaakt worden op basis van de waarnemingen die in de NDFF staan (zie bijlage).

Maak hiervoor een PDF die ze toe kunnen voegen in hun rapport.

Wat verwachten zij?

-          Topo gegevens (1pnt)*killingpoint

-          De waarnemingen van de bruinvissen. (2pnt) *killingpoint

-          Je geeft aan waar Ecomare ligt. (1pnt)

-          Je geeft aan waar de pond op Texel aankomt/vertrekt, en waar deze op Den Helder aankomt/vertrekt.                 (1pnt)

-          Een vrijgemaakt gebied van de Waddenzee en de eilanden, en de provincies Groningen, Friesland                en Noord-Holland. (1pnt)*killingpoint

-          Legenda, met daarin alle relevante gegevens uit je kaart. (1pnt)

-          Schaalverdeling en compasroos/noordpijl. (1pnt)

-          Logische titel, subtitel, datum en eigen naam. (1pnt)*killingpoint

-          Een overzichtskaart van Nederland, waarin de ligging van de verspreiding van de bruinvissen duidelijk                    wordt. (1pnt)*killingpoint

-          Nette, overzichtelijke opmaak. (bv. kleur, lettertype, vlakverdeling, legende uiterlijk, algehele                             uitstraling)

Lever je opdracht in als PDF en vul de onderstaande vraag nog in.

Lever je opdracht in als PDF.

Lever dit in bij je docent.

PEAK HSC: Physics & Chemistry - Good luck to all our Physics students today! We are wishing you all the very best. We are proud of you. Enjoy the last HSC Physics

Bruinvissen waarnemingen Waddenzee