Opdracht

Opdracht sollicitatiegesprek - uitvoeren

Na de voorbereiding op het sollicitatiegesprek is het nu het moment aangekomen dat je, samen met jouw groepleden, het sollicitatiegesprek gaat nabootsen. 

In jullie groepje komt iedere rol een keer aan bod, dus je vervult een keer de rol van werkgever, sollicitant en evalutor. Let op: volgende week worden de gesprekken geĆ«valueerd, maar je kiest vandaag wie welk gesprek zal gaan evalueren. 

De rol van werkgever start het sollicitatiegesprek. Je mag hier zelf iets voor verzinnen. Een voorbeeld van een start kan zijn: 'Welkom bij [naam bedrijf], mijn naam is [jouw naam] en binnen dit bedrijf vervul ik de functie [jouw functie]. Ik heb je sollicitatiebrief en cv gelezen en heb een aantal vragen voor jou.'

Het is belangrijk dat ieder gesprek wordt opgenomen. Deze opname gebruiken jullie volgende week voor de evaluatie.