Beste leerling,
Scan de QR code hiernaast.
Wij gaan starten met het project Vergelijkend Warenonderzoek, waarbij jullie gebruik gaan maken van deze wikiwijs. In hoofdstuk 1 van jullie economieboek Pincode hebben wij het gehad over hoe sterk je als consument staat als je een product gekocht hebt of wilt kopen. Jullie hebben kennis gemaakt met de begrippen commerciële beïnvloeding, reclame, consumentenbond en het vergelijkend warenonderzoek.
Voor de afronding van hoofdstuk 1 gaan jullie een praktische opdracht uitvoeren. Jullie gaan een eigen vergelijkend warenonderzoek doen, waarbij jullie paprika chips gaan testen.
Voordat jullie gaan testen krijgen jullie eerst uitleg over wat een vergelijkend warenonderzoek is en gaan jullie een zelftest doen om te kijken of jullie de uitleg begrepen hebben. Na de zelftest krijgen jullie een eindtoets. Heb je deze eindtoets goed afgerond dan mogen jullie in de volgende les starten met een eigen vergelijkend warenonderzoek.
Aan het einde van deze Wikiwijs ....
- kun je uitleggen wat consumentenorganisaties zijn en hoe ze jou als consument kunnen helpen.
- kun je uitleggen wat blind testen is.
- kun je uitleggen wat een vergelijkend warenonderzoek is.
Ik wens jullie veel succes en veel plezier met dit project!
Mevrouw H. Anikad
Docent economie