1b. Verderkijker

Verderkijker

In de verderkijker van deze quest ga je aan de slag met logo's. Je speelt een logoquiz en zoekt logo's uit die je aanspreken of juist niet aanspreken. Op deze manier kom je goed in het onderwerp.

 

➜ Je begint deze quest door het werkboekje te downloaden en in keynote uit te werken. Klik op de link hieronder als je het werkboekje nog niet hebt.

 

 

➜ 1. Speel de logoquiz in Lessonup ⇱. Maak een screenshot van je resultaat en blik erop terug op in je werkboekje.

 

➜ 2. Verzamel vijf logo's die je aanspreken en vijf logo's die je niet aanspreken. Zet deze in je werkboekje.

 

➜ 3. Denk na: heb je bij de logo's die je hebt uitgezocht echt naar de logo's zelf gekeken of speelde jouw voorkeur voor de merken zelf ook een belangrijke rol? Zet dit in je werkboekje.