4b. Verwerking

Nu ga je aan de slag met het maken van een poster/collage over alles wat je hebt geleerd uit de onderzoekactiviteit rond asymmetrische kunst. Dit mag zowel digitaal als gewoon op papier.

➜  Zoek eigen voorbeelden van symmetrische balans in de kunst en plaats zelfgeschreven teksten op jouw poster/collage. Denk goed na over wat voor soorten symmetrische balans je wilt laten zien en beschrijven aan de hand van de gevonden afbeeldingen.
➜  Kies voorbeelden uit verschillende tijdperken en verschillende kunststromen (beeldende kunst, architectuur, toegepaste kunst enz.). Vertel ook welke materialen, vormen en technieken er in de kunstwerken zijn gebruikt. Leg uit hoe de asymmetrische balans is verkregen bij elk van jouw voorbeelden.
  Toon minimaal 5 verschillende voorbeelden op jouw collage!
➜  Maak duidelijke foto's of screenshots van je poster/collage en plaats deze in je tegel in Egodact. Noem het 'opdracht 4b. Asymmetrische kunst'.