Eindproduct: Presentatie

Stel vier (of veelvouden van vier) expertgroepen samen die ieder een van de volgende onderwerpen onderzoeken:

Bestudeer de bronnen die beschikbaar zijn voor het onderwerp. Beantwoord met de bronnen de deelvragen die horen bij jullie onderwerp.
Maak met je groepje een presentatie van ongeveer 10 minuten. Neem de hoofdvraag als uitgangspunt voor je presentatie.

Bekijk de beoordelingscriteria. Pas de presentatie eventueel nog iets aan.

Je geeft antwoord op de hoofdvraag:
"Hoe kun je de bijzondere positie verklaren die de Republiek in de 17de eeuw had op het gebied van de internationale verhoudingen, het bestuur, de economie en in sociaal en religieus opzicht?".
Dat doe je door in een groep een presentatie voor te bereiden vanuit één van de bovengenoemde vier gezichtspunten. Hoe je een presentatie voorbereidt, kun je nalezen in de Gereedschapskist.

Beoordeling

Je krijgt een positieve beoordeling als:

Weging

Gereedschapskist

Welkom bij de gereedschapskist. Hier vind je uitleg over alle werkvormen waarmee je je eindproducten maakt. Bij iedere werkvorm staat beschreven hoe je deze uitvoert, kun je inspiratiefilmpjes bekijken en vind je de beoordelingscriteria waaraan jouw product moet voldoen. Ook zie je welke digitale middelen je kunt gebruiken en aan welke vaardigheden je werkt tijdens het maken van je eindproduct. Veel succes!