Handboek

Wie ben ik?
Mijn naam is Celine Diepstra, ik ben geboren op 10 augustus in het jaar 2002.

Wat moet iemand van mij weten wanneer hij mij leert kennen?  
Meestal kijk ik eerst even de kat uit de boom zodat ik weet wat voor mensen ik om me heen heb.  
Ik kan direct overkomen maar dit komt omdat ik graag zo eerlijk mogelijk ben. Graag hoor ik de standpunten van anderen en heb geen moeite om mijn eigen mening te uiten en voor groepen te spreken.  

Wat zijn mijn sterke kanten minder sterke kanten?
Als mijn sterke kanten zou ik zeggen dat ik sociaal eerlijk en moeiteloos nieuwe contacten kan leggen. Als mindere kanten is dat ik snel afgeleid kan zijn en perfectionistisch

Wat motiveert mij?
Doel gericht werken. Kijken naar de toekomst en een weg vinden hoe je daar komt en een duidelijke structuur.

Hoe kunnen anderen mij motiveren?
Anderen kunnen mij helpen en motiveren door mee te denken als ik er niet uit kom.

Hoe merk je bijvoorbeeld wanneer je het te druk hebt, wanneer je ‘batterij’ snel leeg gaat, wanneer je vastloopt? Wat doe je dan, wie kan je dan helpen en hoe kan diegene jou helpen?
Als ik mijn structuur kwijt raak en stil word is dat meestal een teken dat ik wat meer rust moet pakken of druk van mijn schouders tillen. Eigen geef ik dit wel zelf aan  

Wat zijn “ik ben op de goede weg”-signalen?
Wanneer ik vrolijk ben en al mijn afspraken na kom.

Wanneer merk je dat ik afdwaal en iemand moet bijsturen?
Als ik mijn structuur kwijtraak dan kan ik soms bijsturing gebruiken.

Hoe hou je jezelf scherp? Wie kunnen je daarbij helpen en hoe?Wat heb jij nodig om goed te kunnen functioneren?
Ik heb het al vaak benoemt in mijn handboek maar toch blijft structuur het belangrijkste voor mij. Uit mijn verleden is dit meerdere malen gebleken en zie ik echt terug dat ik dan het best presteer en het lekkerst in mijn vel zit.

In welke omstandigheden was jij op je best?
Wanneer ik veel beweeg, gezond eet en goed slaap kan ik het beste presteren. Ik probeer ook minimaal 2 keer in de week te sporten of veel te wandelen zodat ik met genoeg positieve energie naar school en werk kan.