Regelmatig komt het voor dat je samen met één of meerdere leerlingen aan een document moet werken. Dat is heel eenvoudig in te stellen. Eén van jullie moet dan een document maken in Onedrive en deze vervolgens met de anderen delen. Delen is alleen mogelijk met docenten en leerlingen die vallen onder de Carmelstichting. Je kunt dus niet een document delen met je opa, neef in Canada, enz.
Maar PAS OP!! Standaard staat er dat iedereen die jij het linkje stuurt het document mag bewerken. Soms wil je dat niet, ze mogen het alleen lezen. Dat kun je instellen door op het > teken te klikken (zie middelste rode rechthoek in de afbeelding hierboven). Wijzig indien nodig door het vinkje voor Bewerken toestaan (zie afbeelding hieronder) weg te halen.
Als je meerdere documenten wilt delen is het soms handiger deze documenten in één map te plaatsen en deze map vervolgens te delen met anderen. Het delen van mappen gaat op dezelfde manier als het delen van documenten: