3a. Onderzoek

In deze taak ga je leren over een van de belangrijkste redenen om op ontdekkingsreis te gaan: de handel. Op het plaatje hieronder zie je een voorbeeld van wat er door de ontdekkingsreis van Columbus verhandeld kon worden. Zie je jouw lievelingseten daarbij staan?

Onderzoek

De ontdekkingsreizen vormen de start van de wereldeconomie. Er werden nieuwe landen en nieuwe producten ontdekt die over de wereld verhandeld gingen worden. Doe alleen of in een tweetal onderzoek naar handel. Je doet onderzoek naar (tenminste twee van) onderstaande vragen:

 

 

: beantwoord twee vragen

: beantwoord drie vragen

: beantwoord  vier vragen

 

Bronnen: hiernaast vind je bij het kopje 'Informatie & bronnen' bijna alles wat je nodig hebt. Je kunt natuurlijk ook zelf op zoek gaan naar (extra) materiaal. Vergeet dan niet om je extra bronnen te noteren in je logboek.

 

Plaats de vragen met jullie antwoorden in Seesaw.

 

Kopiƫer de link van je Seesaw-post en plak die in je logboek in Egodact.