Hier staan wat extra oefeningen die je kunt gebruiken tijdens het leren.
Je vindt hier twee Wordwall-games deze zijn vrij simpel maar je hebt toch de stof nodig om hem te maken. Ten tweede vindt je hier ook een kleine oefentoets en je vindt de grote oefentoets, hiermee kun je kijken of je de stof begrijpt en snapt.
Aan het begin van deze Wikiwijs heb je een formatieve toets gemaakt: als je veel antwoorden fout had maak dan eerst de makkelijke vragen en ga daarna door met de rest van de opdrachten. Had je ongeveer de helft van de vragen goed, ga dan kijken of je de Wordwall-games kunt doen. Zoniet ga dan eerst nog de makkelijke vragen maken.
Had je de formatieve toets helemaal goed gedaan, maak dan de oefentoets en uiteindelijk de Eindtoets, tuurlijk mag je ook de andere opdrachten ook maken.