Wat ga je doen?
Je ontwerpt een digitaal leerarrangement in wikiwijs, Google Sites/Classroom of Microsoft Teams aan de hand van het directie instructiemodel en brengt dit arrangement in de praktijk.
In het eindverslag neem je de volgende onderdelen op:
Deelopdracht A1. Het online leerarrangement
Deelopdracht A2. Onderbouwing en evaluatie
Wat ga je doen?
Je onderzoekt in samenspraak met je werkplekbegeleider (of eventueel een andere collega die zich bezig houdt met mediawijsheid) de huidige stand van zaken op jouw werkplek met betrekking tot mediawijsheid en ontwerpt op basis daarvan een activiteit (een activiteit, opdracht, werkvorm etc.) die kan bijdragen aan een verhoogde mediawijsheid van de leerlingen.
Deze activiteit wordt blended aangeboden en is rijk aan onderwijsleertechnologie. Je laat je ontwerp van feedback voorzien door je werkplekbegeleider. De reflectie op het ontwerpproces vormt de beoordeling van de casusopdracht. Voor eindopdracht B neem je de volgende onderdelen op in het eindverslag.
Deelopdracht A1 (het online leerarrangement) dient uiterlijk vrijdag 21 januari 2022 voor 23.59 uur, ingeleverd te worden via FeedbackFruits voor peerfeedback. Je ontvangt daarvoor per mail een uitnodiging.
Het eindverslag (opdracht A en B) dient uiterlijk op dinsdag 12 april 2022 voor 23.59 uur ingeleverd te zijn op CumLaude onder de bestandsnaam:
NaamStudent_AchternaamDocent_LERDIC01X (JohnDoe_Boxman_LERDICT01X)
De herkansing van het eindverslag (opdracht A en B) dient uiterlijk op dinsdag 28 juni 2022 voor 23.59 uur ingeleverd te zijn op CumLaude onder de bestandsnaam:
NaamStudent_AchternaamDocent_LERDIC01X (JohnDoe_Boxman_LERDICT01X)