Welkom

 

Bij NASK1 zijn er een aantal vaardigheden die elk hoofdstuk terug komen. Zo moet je bijvoorbeeld weten waar je gegevens in je BINAS kunt vinden, moet je formules kunnen omschrijven. Ook moet je weten welke grootheden en eenheden bij welk onderwerp horen. Deze digitale les is bedoelt om hier meer aandacht aan te besteden.

Eerst wordt er aandacht besteed aan hoe je met je BINAS moet werken. Daarna gaan we werken met het omrekenen van eenheden. Vervolgens gaan we aan de slag met het werken met formules.

Bij elk onderwerp staan een aantal opgaven die je moet maken.

Wanneer je elk onderwerp hebt behandeld en gemaakt is er een onderdeel met extra opgaven. Ook kun je jezelf uitdagen met het onderdeel "extra uitdaging".

Als laatst is het de bedoeling dat je de test jezelf maakt om jezelf te toetsen op wat je geleerd hebt!

Wanneer je meer uitleg nodig hebt kun je dit altijd aan je docent vragen.

Vul eerst deze AwnserGardens in om te zien wat je al weet!

 

Veel succes!