- expert-tips

Het is soms zo verleidelijk; direct met die leuke nieuwe technologie aan de slag, kijken wat er allemaal mee mogelijk is. Het is een valkuil die veel i-coaches ervaren; de insteek van de training is sterk tech-gedreven, waarbij de i-coach zelf ook nog het merendeel aan de knoppen zit... Hoe kun je dit in de voorbereiding al voorkomen, zodat je jouw cursisten en goed bij de training betrekt?


Expert-tips

  1. Bekijk de video's op deze pagina.

  2. In deze video's legt expert Michel van Ast twee manieren uit die zorgen voor een goede training.

  3. Hou bij het bekijken van de video's jouw eigen uitwerking uit de vorige twee opdrachten in gedachten.
  4. Welke titel zou je jouw workshop geven om deelnemers te interesseren? En heb je nog andere verbeterpunten voor jezelf?
  5. Je hebt je voorbereiding voor workshop 1 nu klaar, neem je aantekeningen mee naar de online workshop. Tijdens de workshop leer je de trainer kennen en je mede-icoaches van andere instellingen. Je gaat met elkaar aan de slag met de onderwerpen die je hebt doorgenomen en jouw uitwerkingen. Veel plezier!

Michel van Ast over ontwerpprincipes Michel van Ast over de inzet van technologie tijdens een training