Leerdoelen in Egodact

In de Voortgangsmonitor van Egodact vind je de leerdoelen die bij Nederlands horen. Je kunt zelf aangeven op welk niveau je volgens jou zit en welke leerdoelen je hebt behaald. Je draagt hiervoor bewijs aan. Dat kan op verschillende manieren:

Bij het maken van een diagnostische toets of een (vrije) quest, laat je jouw voorbereiding, de uitvoering, het resultaat en de evaluatie zien in de Challengemonitor van Egodact:

 

In deze leerdoelenwijzer vind je alle vaardigheden die horen bij Nederlands en de daarbij horende quests op een rijtje. Je kunt kiezen uit deze quests, maar we moedigen je aan om vooral ook je eigen quest te maken! Koppel de leerdoelen voor Nederlands aan je eigen ideeën en interesses, aan andere vakken en aan je leerhobbels. Zo wordt het leren echt van jou!