9.3 Soziale Medien

Soziale Medien!

Bei diesem Unterteil handelt es sich von sozialen Medien. Je krijgt enkele voorbeelden te zien van bijv. Whatsapp. Zelf zal je ook enkele opdrachten moeten maken, die met sociale media te maken hebben.

Taak 1: Lees volgende Whatsappgesprekjes in het Duits. Probeer alleen de woorden te vertalen, die je niet weet.

WhatsApp Gespräche

Taak 2: Geef aan welk WhatsAppgespräche jouw favoriet is?

Taak 3: Keuzeopdracht! Deze opdracht maak je in je eentje. Ik krijg dus van iedereen een aparte versie, tenzij je voor optie 2 kiest.

  1. Je probeert zelf een komisch WhatsApp Gespräch in het Duits te maken. (Mag een bestaande van jezelf zijn!) Zorg er voor dat het gesprek min. 5 keer op en neer gaat!
  2. Je speelt een van de WhatsApp Gespräche na en maakt daar een filmpje van. (dit mag met zijn tweeën/drieën) Wees hierin een beetje creatief!

Lever Taak 3 in bij Simulise bij opdrachten!