Na de zomervakantie verwachten we je op dinsdag 27 augustus 2024 om 13.00 uur op school.
Waar je moet zijn, wordt bekend gemaakt via de ROC-mail. Dit zal vlak voor de start van het nieuwe schooljaar zijn. Heb je geen mail ontvangen dan kun je contact opnemen met mevr. Screever (dscreever@rocvantwente.nl). Je maakt op deze dag kennis met je SLB-groep en je Slb’er. Er zal informatie worden uitgewisseld over aanvang schooljaar, het lesrooster, verwachtingen leerjaar 2.
Wat moet je meenemen op deze dag?
Rond 16.00 uur is deze eerste schooldag afgelopen.
Op woensdag 28 augustus ben je van 9.00 uur tot 16.30 uur op school voor praktijklessen (mocht je al een labsetje en labjas hebben, neem deze dan mee). Ook deze dag heb je jouw laptop, inloggegevens, pen, papier, agenda en labjournaal bij je.
Als je nog geen labjas en labsetje hebt, dan koop je die op deze dag op school.
Donderdag 29 augustus start je om 9.00 uur met praktijklessen en afronding van de practica. Deze dag is om ongeveer 15.00 uur afgelopen.
Op vrijdag 30 augustus is er geen programma, dus dan ben je vrij.
De reguliere lessen volgens lesrooster starten op maandag 2 september. Vragen hierover kun je aan jouw Slb'er stellen.
Let op: dit programma van 27 t/m 29 augustus 2024 wordt gevolgd door zij-instromers in leerjaar 2 én leerjaar 3.
Doordat je in leerjaar 2 start zal veel, of misschien wel alles, voor jou nieuw zijn. In de eerste weken is het belangrijk dat je je weg gaat vinden in onze organisatie en weet wat wij van jou verwachten. Dat vraagt een extra inspanning. Op de eerste dinsdag kan jouw Slb’ er onderstaande aandachtspunten toelichten.