Leerpodium heeft de afgelopen jaren meegewerkt aan de ontwikkeling van een leerlijn MVI (media, vormgeving en ICT) in samenwerking met het Comenius College in Cappelle a/d IJssel.
De leerdoelen MVI zoals die zijn geformuleerd door SLO vormen de basis van de leerlijn.
Het lesmateriaal is in eerste instantie bedoeld voor BB en KB leerlingen, maar kan ook op TL niveau worden ingezet.
Het materiaal is volledig afgezet tegen de syllabus 2017/2018 en zal in de toekomst steeds worden aangepast naar nieuwe versies.
De lessen zijn ondertussen door zowel jaar drie als jaar vier gebruikt. Met de feedback die we daarvan krijgen zal komende maanden eea nog worden aangevuld en verbeterd. Bovendien staan wij open voor feedback en vragen.
Het materiaal hebben we in onze nieuwe netwerkomgeving geïntegreerd. Daarmee werken kan het werkproces aanzienlijk makkelijker maken, maar de lessen zijn ook zo te gebruiken. Neem contact op als je gebruik zou willen maken van het netwerk.
Mocht je behoefte hebben aan hulp bij het aanpassen van het materiaal aan de eigen wensen van de school is dat mogelijk.