|
Wat is het doel van deze les? |
Het doel is dat jij aan het eind van dit onderzoek:
|
|
Wat is de opdracht voor deze les? |
na overleg ga je naar een bepaald gebouw ........ag naar een openbare omgeving. verken ook de mogelijkheden van de aanpassing bij jou in de buurt onderweg naar het gebouw wat je tegenkomt......Kijk om je heen voor de vele mogelijkheden bij jou in de buurt. Verken de omgeving en bedenk de mogelijkheden wat je kan gebruiken voor je presentatie. Loop door het gebouw en neem zoveel mogelijk beelden op dat te maken heeft met voorzieningen die zijn gemaakt voor gehandicapten en beelden van onveilige situaties of maatregelen die zijn genomen om gevaar te voorkomen. je de beeldmaterialen in voor goedkeuring voor 12.00 uur s’middags. Je verzamelt zoveel mogelijk informatie zodat jullie zelf de expert worden. Alle verzamelde informatie verwerk je (inclusief je mening) in een presentatie. |
|
Wat heb ik hiervoor nodig? |
|
|
Wie heb ik hiervoor nodig? hoe moet jet presenteren |
|
|
Soort beoordeling |
Je PowerPoint wordt beoordeeld aan de hand van het beoordelingsformulier wat je kunt vinden onder het kopje ´Beoordeling´. |
|
Krijg ik hier een cijfer voor? |
Jullie krijgen hier een cijfer voor. |
Beoordelingsformulier profesioneel handelen.docx
https://www.youtube.com/watch?v=T2e8E6qQdPI
Jullie hebben zonet de video fragmenten bekeken en zijn nu meer op de hoogte van waar gehandicapten tegen aan lopen. Beantwoord de vragen die hierover gaan hieronder.
1. De video is in 2001 gemaakt, inmiddels zijn er aanpassingen gemaakt in schiedam thv Land van belofte. Welke aanpassingen zijn dit? (tip, je kan googlemap streetview gebruiken)
2. Waar lopen mensen tegen aan als zij in een rolstoel zitten? Noem 4 voorbeelden.
3. Wat betekend de afkorting GPS in de context van gehandicaptenzorg?
4. Welke aanpassingen zou de Mw die geinterviewd willen zien. Noem 3 voorbeelden.
5. Waarom hadden de organisatoren gekozen voor mensen in de politiek in de rolstoel te laten zitten?
https://www.youtube.com/watch?v=crzyqvmnB-I