Welkom

Beste economen uit 4havo,

De komende periode gaan we aan de slag met de lesbrief "Vervoer". Je hebt één les per week online les en de andere les ben je fysiek op school. Tijdens de online les gaan je zelfstandig de theorie bestuderen van vervoer. Hierbij krijg maak je de volgende keuze: 

  1. Je werkt de leerdoelen per paragraaf uit. Je mag zelf weten hoe je aan de informatie komt om de leerdoelen uit te werken. Je kunt natuurlijk je lesbrief gebruiken, maar ook het internet, YouTube, of de filmpjes in dit arrangement gebruiken.
    Wat lever je in? Een wordbestand met de leerdoelen + uitwerking per paragraaf.
     
  2. Je bekijkt de uitlegfilmpjes in het online arrangement en maakt daarvan een samenvatting. 
    Wat lever je in? Een wordbestand met de uitgewerkte samenvattingen van de filmpjes

Op deze pagina kun je de leerdoelen en uitlegfilmpjes vinden per paragraaf. Dit is als het ware de uitleg die je anders in de les krijgt. Tijdens de les is er dan ruimte om samen te oefenen met opdrachten en zelfstandig met de opdrachten aan de slag te gaan. 

Snap je een deel van de uitleg niet? Dan kun je dit uiteraard aan je docent vragen tijdens de les. 


Succes!