Zoals bij de situatiebeschrijving al is gezegd zijn in Heerlen centrum een voormalig winkelcentrum en woonflat tegenover het Burgemeester van Grunsvenplein gesloopt.
Filmpje sloop Schinkelkwadrant
Onderstaande fotocollage geeft een impressie van de situatie vóór de sloop en tijdens de werkzaamheden.



Inmiddels is de situatie al enorm veranderd.
Het is de bedoeling dat jij het gebied dat door deze sloopwerkzaamheden is vrijgekomen opnieuw gaat inrichten op zo’n manier dat dit gebied een vriendelijke leefomgeving biedt aan bijen en insecten.
Het doelgebied
is met rode stippellijn aangegeven in het totale ontwikkelingsplan voor Central Park .
Ook hier is de manier waarop je dat doet vrij. Je mag werken op/met papier/karton maar andere materialen mogen ook. Het mag 2D of 3D. Je mag tekenen, schilderen en knutselen. Je mag ontwerpen op de computer, bijvoorbeeld met SketchUp of een ander programma. Belangrijk is dat je een zo mooi en realistisch mogelijk beeld geeft van jouw ideeën met betrekking tot de herinrichting van het doelgebied.
Natuurlijk zal de kwaliteit afhangen van de methode die jij kiest. Hier wordt bij het beoordelen rekening mee gehouden.
Zorg er ook voor dat je uitgaat van een goede plattegrond van het gebied (Google maps?) en
Tip: Als je dit onderdeel wilt uitwerken in SketchUp.
Onder de drie streepjes (
) kun je een locatie toevoegen vanuit GoogleMaps.
Opbrengst:
(maximaal) drie afbeeldingen (scan, foto of screenshot) die je verwerkt in de PowerPoint van het eindproduct.