TB3.4 - Digitale presentatie (vorm ter keuze van student) van het Definitief Ontwerp t.b.v. bedrijven en burgers

Inleiding
In het kader van burgerparticipatie is het tegenwoordig vanzelfsprekend dat de gemeente een informatie avond organiseert om hun plannen aan de bedrijven en burgers te presenteren en toe te lichten.

Jouw tekening wordt  2 weken voorafgaand aan de informatie avond in het gemeentehuis opgehangen. In het lokale weekkrantje van de gemeente wordt deze tekening ook afgebeeld, samen met de vooraankondiging van de geplande informatie avond. De bezoekers van de info avond hebben dus ruim de tijd gehad om jouw ideeën te bekijken. Zij hebben maar 1 belang, dat is hun eigen belang. Bedrijven zullen dus kritisch zijn op hun uitrit situatie, de beschikbare parkeerplaatsen en veiligheid rondom hun eigendom. 

Opdracht

Je bent nog steeds de technosch medewerker van de gemeente en maakt voor de info avond een digitale presentatie. In deze presentatie licht jij jouw ontwerp toe én de daarbij door jou gemaakte afwegingen.

Je mag dus ook jouw alternatieve oplossingen in beeld brengen met daarbij de plus- en minpunten. Op basis daarvan heb jij immers jouw ontwerpkeuze genmaakt.

Eindproduct

Je maakt een eigentijdse digitale presentatie (de vorm mag je zelf bepalen) waarmee je de bezoekers van de informatie avond overtuigd dat jouw plan een goed doordacht plan is.

 

Relatie Kwalificatiedossier

 

Extra bronnen