IBS omschrijving

IBS Mijn leefomgeving

In dit IBS maak je kennis met de opleiding en de verschillende specialisaties. Je gaat aan de slag met de leerarrangementen en leert je eigen omgeving door een andere bril te bekijken.
Elke periode duurt 10 weken. In deze periode valt lesweek 1 weg, in verband met de introductieweek.
Week 10 staat in het teken van toetsen en afsluiten van de periode, inhoudelijk ben je daardoor 8 weken met het IBS bezig.

 

Integrale beroepssituatie

Als professional organiseer je bijeenkomsten en kun je informatie overdragen. Omdat je niet alles alleen kunt doen, moet je samenwerken en taken verdelen.

Je gaat aan de slag met je directe leefomgeving: je leefstijl, je verbruik, je vrijetijdsbesteding, woonomgeving en je eigen financiële huishouding. Daarnaast ga je inzicht krijgen in jouw kwaliteiten: wie ben jij? En hoe profileer je jezelf?

 

Opdracht

Introductie instroomprogramma

Opstart IBS 'Mijn leefomgeving'