Je kunt je bestaande presentaties (powerpoint, google slides enz) verrijken met de vele mogelijkheden die Nearpod te bieden heeft.
Een kleine greep uit de mogelijkheden:
plaats een quiz of een gezamenlijk brainsstorm sessie (collaborate) tussen je dia's
voeg websites/video’s/afbeeldingen of zelfs PDF documenten toe waarin de studenten zelf kunnen scrollen.
maak video's interactief of ga op pad met de VR field trip
maak spraakopnamen van je instructie of of laat de studenten hun antwoorden inspreken
activeer de studenten door tussendoor vragen te stellen. Deze zullen direct op hun beeldscherm verschijnen en jij ziet in één oog opslag de antwoorden (en krijgt zicht op de studenten die niet meedoen)
zie de antwoorden binnenkomen en sluit zo direct op de behoefte van de studenten aan. Eindelijk, je kunt weer inspelen op het begrip van je studenten en gericht extra uitleg even.
bekijk achteraf het rapport met een samenvatting van je gegeven les. Zo heb jij op altijd een inzicht in wat de klas nodig heeft.