Drie onderdelen heb je inmiddels afgerond van dit project. Twee daarvan heb je nodig voor deze opdracht, namelijk: "Start eigen onderneming" en "De Marketingmix".
Zorg er nu voor dat deze opdrachten in de volgorde zoals ze in deze Wiki staan in één Word document komen te staan. Check of alle opdrachten zijn uitgevoerd en mogelijk al zijn beoordeeld door de docent.
Opdracht 2:
Verwerk opdracht 1 in een Powerpoint of een Prezi.
De volgende onderdelen moeten binnen de groepspresentatie aanbod komen:
Beschrijving van het product en de eigenschappen.
Het product zelf moet worden gepresenteerd. Denk commercieel!
De doelgroep moet worden beschreven met behulp van de collage.
De gekozen marktstrategie en positionering moet worden toegelicht.
Uitleg ten aanzien van de door jullie gekozen marketingmix. (de 6 P's) Waarom zijn jullie tot die keuzes gekomen?
Tenslotte willen we graag duidelijk en uitvoerig antwoord op de vraag: Komt jullie product op de markt? Minimaal 2 argumenten voor of tegen bespreken .
Jullie bepalen zelf hoe de onderdelen over de individuele groepsleden worden verdeeld. Zorg voor een gelijke verdeling!
Zorg dat de presentatie aan de volgende eisen voldoet:
Gebruik het materiaal dat je hebt gemaakt bv. Collage, promotie actie enz.
Maak gebruik van het digibord.
Presentatie uit het hoofd. Eén mini spiekbriefje is toegestaan, maar geen A4 vol. Bereid je presentatie voor, door de hoofdonderwerpen op een soort spiekbriefje te plaatsen. Gebruik eventueel het schema van de volgende bladzijde.
Elke individuele presentatie duurt zeker 3 minuten, maar de totale groepstijd is maximaal 10 minuten.
Verder zijn alle overige initiatieven die bijdragen aan een positieve presentatie welkom en worden als zodanig ook beoordeeld.