Aangepast Corona programma

XP Energie intro https://youtu.be/uopc33cyxUw

Lieve kinderen,

Het is even wennen, alles gaat ineens online. Dat is voor een Xperience natuurlijk een beetje lastig. Jullie zijn gewend lekker aan de slag te zijn met allerlei verschillende praktische opdrachten. Dit is normaal gesproken ook het geval bij de Xperience Energie, maar heeft nogal wat aanpassingen nodig. Ik heb gekeken wat we nog kunnen doen van het originele xp programma en heb bedacht dat we in eerste instantie aan de slag kunnen gaan met het maken van een presentatie. 

De presentatie maken we nu individueel (was in groepjes maar dat is nu nogal lastig) en gaat over een energiebron. Hierbij kan je denken aan zonnepanelen of windmolens maar veel interessanter is het om te kijken naar nieuwe vormen van het opwekken van energie. Daarom mag je kiezen uit de volgende onderwerpen:

Deze week gaan we dus op zoek naar informatie over je gekozen onderwerp. Dit gaan we vervolgens verwerken in een powerpoint die we vin MS Teams inleveren. Daarna gaan we aan de slag met het vastleggen van je presentatie en die gaan we ook digitaal inleveren.