In 2019 en 2020 herdenken we het beƫindigen van de Tweede Wereldoorlog, 75 jaar geleden. We vieren dat we sindsdien weer in vrijheid leven, in het besef dat we samen verantwoordelijk zijn om vrijheid door te geven.
Voor jou als docent is dit arrangement samengesteld, met open leermaterialen die je kunt inzetten in je eigen klas. Op deze manier kan je ook met jouw leerlingen stilstaan bij 75 jaar vrijheid in Nederland.
De leermaterialen in dit arrangement zijn geordend naar vak, thema en provincie. Je kunt het inzetten bij verschillende vakken, zoals geschiedenis, burgerschap of Nederlands.
Heb je zelf leermateriaal ontwikkeld over het thema '75 jaar vrijheid' en wil je dat graag met andere docenten delen?
Neem dan contact met ons op, dan kunnen wij jouw leermateriaal hier publiceren.