Bonjour!

Bonjour tout le monde!

Beste leerlingen, vandaag zal de les anders gaan dan jullie gewend zijn. Jullie zullen zelfstandig aan de slag gaan voor Frans. Gedurende de les van vandaag, zul je werken aan het online programma, WikiWijs.

 

Le programme pour aujourd'hui:

Jullie beginnen met een SO voor de phrases-clés die jullie hebben geleerd voor vandaag. Vervolgens gaan jullie aan de slag met grammatica. Daarna zullen jullie verder gaan met leesvaardigheid, deze zien jullie op het scherm maar jullie krijgen het ook fysiek zodat jullie de opdracht erop kunnen maken.

Als laatst zullen jullie een oefentoets maken zodat ik kan zien waar jullie hebben geleerd en waar jullie nog moeite mee hebben.

 

Lesdoelen:

- Aan het einde van de les beheers je de phrases-clés.

- Aan het einde van de les kun je de passé composé toepassen en herkennen.

 

* Indien iets onduidelijk is kan je je vinger opsteken en dan kom ik naar je toe.

* Houd er rekening mee dat je de WikiWijs deze les af moet hebben, indien je eerder klaar bent, mag je zelfstandig aan de slag met grammatica.

* Wikiwijs maak je individueel, niet in groepsverband.

 

Bonne chance!