Opdracht 5

Word – opdracht 5

 

Oefendocument Tabellen

  1. Voeg in het oefendocument een tabel in van 3 rijen en 5 kolommen. Het invoegen van een tabel kun je doen via het tabblad Invoegen en dan de tabel selecteren.
    Je ziet het voorbeeld hieronder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Voeg de twee cellen boven links samen.  Dit doe je door die twee cellen te selecteren en vervolgens met rechtermuisknop te kiezen voor Cellen Samenvoegen. Zie hieronder het resultaat.
Doe hetzelfde met de 3 cellen helemaal rechts, de allerlaatste kolom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.  Zet onderstaande teksten in de tabel, volgens het voorbeeld hieronder. Je kunt woorden vervolgens selecteren en de tekstrichting wijzigen via Rechtermuisknop – Tekstrichting …..

 

Verdeling aankopen feest

Kaas

Worst

 

Drankjes

Wijn

Rood

Frisdrank

Nootjes

Wijn

Wit

 

 

 

 

 

4. Als je cellen selecteert kun je ook nog de tabeleigenschappen oproepen. Weer met de rechtermuisknop. Selecteer de twee cellen Wijn en Rood en kies voor tabeleigenschappen. Selecteer het tabblad Cel van Tabeleigenschappen en zet de tekst in het centrum.

Sla het document op in de map Word  op je One Drive.

Tabellen