In deze opdracht leer je hoe je incheckt in een hotel. Je gaat een video bekijken waarin dat uitgelegd wordt, en je gaat samen met een klasgenoot een gesprekje oefenen en opnemen. De video die je zelf maakt, lever je in op Seesaw.
Stappenplan
Bekijk deze video.
Zoals je ziet, moet je soms je naam kunnen spellen als je in het buitenland reist. Bekijk onderstaand filmpje om te luisteren hoe het alfabet gaat in het Engels. Meezingen mag! :)
Zoek een klasgenoot om deze opdracht samen mee te doen.
Bekijk het gesprek uit de eerste video in de PDF 'Transcript Video Checking in PreA1' hieronder. Oefen het gesprek samen een paar keer; wissel hierbij de rollen om.
Bekijk daarna het gesprek op de 2e pagina van de PDF; dit is hetzelfde gesprek als uit de video, maar met stukjes tekst onderstreept die je zelf nog moet aanpassen om het gesprek 'van jullie' te maken.
Bedenk samen hoe je het gesprek aan gaat passen. Oefen het een paar keer; wissel hierbij de rollen om.
Ben je tevreden met hoe het gesprek gaat? Dan kun je een video gaan maken! Zorg dat je allebei goed verstaanbaar bent in je filmpje en dat je echt met elkaar een gesprek voert (dus niet voorlezen van een blaadje zonder elkaar aan te kijken). Neem twee video's op: een video waarin jij de hotelgast speelt en een video waarin je de receptionist speelt.
Lever in Seesaw de video in waarin jij de hotelgast speelt. Plak de link naar je video in je logboek in de Egodact Quest Monitor.