Wat ga ik doen?

Activiteiten
De activiteiten in deze opdracht dragen bij tot het volgende leerdoel:
Je herkent dat het halen van een medaille op de Olympische Spelen het hoogst haalbare is voor een sporter en waarom dopinggebruik niet toegestaan is op de Spelen.

Aan de slag
Stap Activiteit
Stap 1 Alleen en samen Je leest waarom het halen van een medaille zo belangrijk is voor een deelnemende sporter op de Olympische Spelen. Je bekijkt een video over de huldiging van Olympische sporters en beantwoordt een vraag daarover. Je maakt een lijstje van sporters en/of sportploegen en vergelijkt dat met het lijstje van je groepje.
Stap 2 Alleen Je leert wat doping is en waarom het niet is toegestaan op de Olympische Spelen. Je bekijkt een video over dopingregels en beantwoordt er vragen over. Je bekijkt een video van een beroemde atleet die doping gebruikte en beantwoordt een vraag daarover.
Afronding
Onderdeel Activiteit
Begrippen Alleen De begrippen die te maken hebben met medailles en doping leer je zelf.
Eindopdracht Samen Je verzamelt informatie over een sporter/sportploeg en je maakt met je groepje een portret. Je vraagt elkaar om feedback. Je levert het daarna in bij je expert.
Samenvatting Alleen Je maakt zelf een samenvatting maken van de info/theorie/filmpjes

 

Benodigdheden
Geen bijzonderheden.

Tijd
Voor deze opdracht heb je ongeveer 2 uur nodig.