Voor komende weken staat in Magister wat je per week moet maken. Onderaan deze pagina kun je ook de lesstofwijzer downloaden. Hierin staat per week aangegeven wat wij van je verwachten. Als je graag wil dat mevrouw Drent gemaakt werk nakijkt dan adviseren wij om van het gemaakte werk foto’s te maken en deze in Word te plakken. Vervolgens kun je dan het Wordbestand inleveren via Magister en zal mevrouw Drent het spoedig nakijken.
Gemaakt werk tot en met de planning van week 12 kun je inleveren in Magister bij de opdracht “week 12 (16 t/m 20 maart) kerntaak 2”. Voor volgende week kun je gemaakt werk inleveren in Magister bij de opdracht “week 13 (23 t/m 27 maart) kerntaak 2”. Zo kun je dat ook doen voor week 14, week 15 en week 16. Als je graag uitleg wil over een bepaalde opdracht of onderwerp, zet dat dan ook in het Wordbestand.
Als er vragen zijn over de lesstof van kerntaak 2 kunnen jullie tijdens de lestijden van kerntaak 2 (dinsdag van 8.30uur-10.00uur van mevrouw Eikens en 13.15uur-15.00uur van mevrouw Drent) ons mailen. Wil je graag dat wij je bellen stuur dan een email met je telefoonnummer.
Download hier de lesstofwijzer van Kerntaak 2